fbpx

> CFO Ofisi Hizmetleri

CFO Ofisi Hizmetleri

Ekibimizin şirketlere yatırım alma, işletme ve büyütme konusundaki kapsamlı uzmanlığından yararlanın ve işiniz için finansal liderlik ve gözetim sağlamak için bizimle çalışın. Uzun vadeli hedefleriniz ne olursa olsun, Finaas, ekibinizi doğru finansal bilgiler ile beslemek ve başarıya ulaşmak için gereken kaynakları ve bilgileri size sağlar.

Kısmi CFO Hizmetimiz

Deneyimli ekibimiz, finans departmanınıza finansal liderlik ve gözetim sağlayarak ve bir CFO'nun stratejik finansal perspektifini içerecek şekilde liderlik ekibi yeteneklerinizi genişleterek işinize önemli değer katabilir. Finaas, işinizi bir sonraki adımda nereye götüreceğiniz konusunda finansal açıdan bilinçli kararlar vermenize yardımcı olabilir.


Ekibimiz, kurumsal hedeflerin geliştirilmesine, hedeflerinize bağlı olarak yıllık faaliyet planlarınızın oluşturulmasına, plana göre fiili sonuçların ölçülmesine, karlılık iyileştirme planları önerilmesine, yatırımcı yönetimine ve yönetim kurulu raporlamasına yardımcı olabilir. Ayrıca ekibimiz, satış ve satıcı sözleşmelerinin müzakere edilmesinde, satış ve gelir tahminlerinin geliştirilmesinde, nakit akışı tahminlerinin oluşturulmasında ve işinizi büyütmeye devam etmek için ihtiyaç duyulan gelecekteki sermaye gereksinimlerini belirlemek için çok yıllı finansal modeller geliştirmede yardımcı olabilir.

Yatırım alma, Birleşme ve Satın Almalar

CFO Ofisi Hizmetlerimiz, yatırımcı sunumlarının ve finansal modellerin (bilanço, nakit akışı, gelir tablosu ve varsayımlarla birlikte) hazırlanmasına, yatırım tekliflerinin müzakere edilmesine, yatırımcı durum tespiti ve finansman bilgilerin gözden geçirilmesi (due-dilligence) süreçlerine yardımcı olarak yatırım almak isteyen şirketlere yardımcı olabilir.


Ayrıca, birleşme ve satın alma işlemi yapan şirketlere arka ofis desteği de sunuyoruz. Genellikle bu dönemlerde, bir şirketin mevcut finans ekibi desteğe ihtiyaç duymaktadır. Bu durumlarda, Finaas, ekibinizle birlikte çalışır ve aynı anda alıcıdan gelen çok sayıda durum tespiti ve finansal bilgi talepleri ile ilgilenir. Bir satış işleminin kapanmamasının birçok nedeni vardır, ancak finansal hazırlık ve kaynak eksikliği Finaas sayesinde şirketiniz için bu sebeplerden birisi olmaktan çıkacaktır.

CFO Eğitimi, Koçluk ve Mentorluk

Finaas, yetenekli bir finans yöneticisini haftalık bire bir koçluk seansları aracılığıyla onları mükemmel birine dönüştürebilir. Finans yöneticiniz, ekibimiz ile ortaklık kurarak işinizi bir sonraki seviyeye taşımak için liderlik ve stratejik düşünme becerilerini geliştirebilir. Ayrıca, finans yöneticiniz her zaman yüksek nitelikli bir danışman ekibine erişebilmesi için isteğe bağlı destek sunuyoruz, böylece şirketinizin kârlılığını iyileştirecek fikirler hakkında fikir edinmelerine ve geri bildirim almalarına olanak tanıyoruz.

Hızla büyümek ve şirket değerinizi artırmak mı istiyorsunuz?

Bize Ulaşın

Barbaros Mahallesi, Karanfil Sokak No:7 Ataşehir / İstanbul
+905324479032